Юрій Лужков
Задля захисту Лужкова громадські діячі готові проводити мітинги на вулицях столиці

Громадська організація «За цивільні права» вирішила створити комітет захисту мера Москви Юрія Лужкова.

Голова організації Андрій Бабушкін неоднозначно оцінює багаторічну діяльність Лужкова.

Він відзначив, що комітет планує вивчити ситуацію і – при необхідності – проведе вуличні акції, мітинги і круглі столи на підтримку мера Москви.

Минулого тижня на захист Лужкова виступили депутати Московської міської думи та столичне відділення партії «Єдина Росія». Негайної відставки зажадали опозиційні організації та рухи. Сам Юрій Лужков заявив, що не збирається залишати свій пост, на що відразу отримав відповідь. Джерело в Кремлі заявив, що такі питання вирішує глава держави, а не мер міста.

Нагадаємо, 10 вересня 2010 по каналу НТВ був показаний фільм «Річ у кепці», присвяченій діяльності Юрія Лужкова на посаді мера російської столиці й бізнесу його дружини Олени Батуріної. Незабаром подібні сюжети з’явилися в ефірі інших російський телеканалів.

Останнім часом у ЗМІ також з’явилося безліч коментарів від політологів і експертів з приводу можливого відходу Лужкова з посади мера Москви. Відзначається, що Лужков нібито викликав невдоволення Кремля, підтримуючи прем’єр-міністра країни Володимира Путіна.

Батурина і Лужков заявили про те, що подадуть позов до ЗМІ про захист честі, гідності та ділової репутації. Всі претензії журналістів вони називають наклепом.

Джерело Цензор.нет

Сам Лужков з понеділка перебуває у тижневій відпустці в Австрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.