Мирон Маркевич
Маркевич має зауваження до суддівства у матчі проти Шахтаря

Головний тренер харківського “Металіста” Мирон Маркевич відзначив, що його команда не мала б програти матч “Шахтареві” (1:2) у себе дома. Окреме зауваження наставник харків’ян має  до судді.

– Звичайно, програвати такі матчі досить болісно. Але що поробиш, це футбол. Ну, абсолютно не повинні ми були програвати, але нічого не зробиш… Концентрацію втратили, особливо наш лівий захисник… Незрозуміло що робив у штрафному майданчику, В принципі, з нічого нам забили два м’ячі. У мене є претензії до суддівства. У першому таймі треба було виганяти Адріано за удар Обрадовіча в обличчя, але, видно, бояться виганяти футболістів “Шахтаря”. А у нас – моментально. Але я вітаю “Шахтар”, вони до кінця боролися і виграли. У нас, на жаль, вийшли гравці на заміну, які нічого не додали.

Це четверта поразка вдома, коли “Металіст” мав ігрову перевагу, але все одно програв. Що відбувається?

Нічого не відбувається, просто у нас виходять люди на заміну, які, на жаль, не можуть підсилити гру. І Бордіян, і Шелаєв, і Кайта, інші сидять… Не можуть додати. У “Шахтарі” вийшли люди, які додали в агресивності і один з них вирішив долю матчу. Це найбільша проблема в нас. У кубку ви побачили наш найближчий резерв… Треба рухатися вперед, треба щоб на лавці сиділи люди, які рівноцінно виходять і підсилюють гру. Керівництво клубу і селекційний відділ зараз будуть вести пошук, щоб підсилити склад, і тоді я думаю, у нас не буде таких провалів.

Наскільки вилучення вплинуло на гру?

Звичайно, вплинуло. Вижени в першому таймі гравці “Шахтаря” – була б інша гра. Ну а тут… Я, звичайно, не бачив моменту з видаленням, треба подивитися у повторі. А от у першому таймі – явний удар в обличчя і червона картка.

Хав’єр – лідер команди, виконує всі стандарти, але більшість – у руки воротареві… Як працює команда над цим і чи маю я рацію в своїй оцінці?

Напевно, якщо є стільки стандартів, треба їх реалізовувати. Хоча подає він добре, просто треба бігти на м’яч, грати на випередження. Поки немає у нас таких гравців.

Чи правда, що ви в останній момент вирішили грати у жовтій формі?

Що вам та форма… Вийшли в жовтій, синій… Другий раз мене запитують про форму… Ну поміняємо завтра на помаранчеву – ви будете задоволені? Яка різниця, яка форма?