У Львові діятиме сухий закон

У Львові з 22:00 діятиме сухий закон – відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Зігдно з цим рішенням у Львові заборонили продаж алкоголю після 22.00 по 10.00 год. ранку в усіх супермаркетах та кіосках, окрім ресторанів.

«Ми принципово стоїмо на своїй позиції. Вночі нема чого, щоб працювали магазини, кіоски, які торгують алкоголем. Я думаю, що це рішення буде повністю підтримане львів’янами і нашою дорогою підуть інші міста України», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Comments

 1. от оленб садовий, свій локаль просуває. скоро мерське крісло втратить, то й готує собі мякеньку подушечку, щоб все не просрати.

 2. Цілком правильно. Садовому респект. Українці і так найпяніша нація у світі. 18 літрів на душу населення в рік не пють ніде, а ВООЗ каже, якщо пють 8 літрів, то йде незворотній прцес вимирання етносу. Всі знають як це було з індіанцями і народами Сибіру. Якщо хтось проти заборони продажу цього дурману – він або ідіот-мазохіст або запрданець і ворог України і виконує постанови жидів. У “Катехизисі єврея в СРСР”сказано: “Проникати на керівні пости, в робоче і селянське середовище гоїв, дайте їм багато грошей, але ще більше горілки, щоб зачаті в п’яному угарі гої деградували і дійсно представляли собою робочу худобу: гроші, горілка, секс і ніякої духовності! Не вживайте самі ніякого алкоголю, не паліть, щоб народжувати здорову, міцну тілом єврейську поросль, здатну прийняти естафету поколінь. Нехай кожне покоління всіх у цьому світі неєвреїв стикається з нашою глибоко ешелонованою обороною. Всіма засобами пригнічує свідомість гоїв, кращого з них роздавіть, найгіршого, подібно до тупого барана, прославте”.
  По українцям ніхто не стріляє, але чомусь щогодини нас стає на 36 чоловік менше. Правда про алкогольну війну на tvereza.info

 3. Одним із міфів, який вдало нав’язала алкогольна мафія, стосується економічної вигоди для казни від продажу алкогольних виробів. І люди твердо вірять, що купуючи горілку, вони тим самим збагачують бюджет і добробут країни. Насправді алкоголь просто розоряє наш народ: кожна «п’яна» гривня, що поступила до бюджету від реалізації алкогольного дурману наносить суспільству на 4-5 гривень прямого економічного збитку.
  Для розуміння зусиль алкобізнесу корисно розглянути динаміку зміни формулювань стандартів ГОСТ:
  У ГОСТ від 1972 року – «Етиловий спирт – безбарвна рідина з характерним запахом. Відноситься до сильнодіючих наркотиків, що викликає спочатку порушення, а потім параліч нервової системи».
  У ГОСТ від 1982 року – «Етиловий спирт – безбарвна рідина з характерним запахом. Відноситься до сильнодіючих наркотиків».
  У ГОСТ від 1993 року – «Етиловий спирт – безбарвна рідина з характерним запахом».
  Виходить, або люди раніше були мудріші і чесніші, або це окупанти хочуть позбавити нас пам’яті і тверезого мислення? Україна не належить українцям, і саме тому зараз йде найнебезпечніша в історії нашого народу війна, і небезпечна вона тим, що люди не розуміють, де ворог. Неукраїнська влада і неукраїнські засоби масової дезінформації роблять все для того, щоб втопити народ у алкогольному кориті. Те, що зараз майже на кожній зупинці стоїть кіоск з пивом і цигарками – не випадковість, таким чином виконуються умови для отримання Україною кредитів від Міжнародного валютного фонду (МВФ). По українцям ніхто не стріляє, але чомусь щогодини нас стає на 36 чоловік менше. За три роки населення України скорочується на мільйон чоловік, а це кількість людей, які проживають в Одесі. За два роки в Україні буде перепис населення, і в кращому випадку нас нарахують 40 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.