МВС, міліція
Міліція закатувала на смерть 31-річного чоловіка?

У Львові після ночі в райвідділку міліції помер молодий чоловік – Михайло Стадник. Він 12 годин провів у райвідділку, а, вийшовши звідти, упав.

Смерть, за версією міліції, настала внаслідок черепно-мозкової травми. Рідні переконані, що затриманого у райвідділку катували. І промовистий доказ цього – півсотні синців.

Після ночі в райвідділі затриманого за підозрою у крадіжці вели на допит. Дорогою він упав і помер. Василина Стадник, сестра загиблого, каже, що синці у брата були навіть на п’ятах. Наталія Стадник, мати Михайла, каже, що виглядав син так, “якби був в бетономішалці”.

Олег Мицик – правозахисник – стверджує:

“На тілі Стадника було виявлено 51 точка дотику, тобто синці і забої, в тому числі в такому екзотичному місці як п’ята, що є улюбленим місцем катування”.

Судмедексперт засвідчив синці на тілі Стадника, однак припустив вони могли утворитись від надання медичної допомоги, зокрема від непрямого масажу серця та дефібрилятора. Але медсестра, яка була на виклику, каже, крім двох уколів загиблому більше нічого не робили.

Свою причетність до синців на тілі Стадника у міліції спростовують, кажуть чоловік сам травмувався, коли грабував підвали.

“Даний громадянин був у нетверезому стані і в нього були синці на руках, були сліди від уколів на внутрішній поверхні ліктьового суглоба”, – заявив Станіслав Броневицький – керівник Львівського міського управління міліції.

На руках у рідних Михайла Стадника відмова районної прокуратури у порушенні кримінальної справи щодо неправомірних дій міліції. Втім обласна прокуратура уже скасувала це рішення. Зараз призначено додаткове медично-судове дослідження з приводу встановлення механізмів утворення тілесних ушкоджень на тілі Стадника.

Мати загиблого каже, що згідна навіть на ексгумацію, лише, щоб вбивці були покарані.

Михайло Стадник не дожив рівно місяць до своїх 32 років. Без батька залишився 6-річний син.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.