Книжковий форум
Розпочався Книжковий форум

Щорічне традиційне “свято книжок” стартувало. У Львові відкрився 17 Форум видавців.

Участь у відкритті взяло керівництво області, а також організатори Форуму.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль запевнив організаторів, що вони можуть розраховувати на його особисту підтримку в питаннях подальшого проведення цього заходу.

«Приємно те, що Львів дійсно перетворюється на книжкову столицю України. Приємно, що Форум – це не просто місце зустрічі видавців, а й читачів, серед яких є багато різних цікавих людей. З кожним роком їх стає все більше. З кожним роком стає все більше молоді, яка читає. А це означає, що кожного року в нас стає все більше освічених, інтелектуально розвинених, думаючих людей, які так необхідні для розвитку нашої держави. І все це – завдяки таким заходам, як Форум книговидавців», – наголосив Василь Горбаль, повідомляє прес-служба ОДА.

Своєю чергою, президент Форуму книговидавців Олександра Коваль у відповідь Горбалю зауважила, що проблема фінансування заходу з боку Львівської ОДА повністю вирішена.

«Всі проблеми, які відбувалися з фінансуванням з боку Львівської обласної адміністрації – все залагоджено. Кошти вже надійшли на наш казначейський рахунок і відразу після закінчення Форуму видавців всі наші боргові зобов’язання, що стосувалися обласної адміністрації, будуть погашені», – зазначила Коваль.

Також, за її словами, в обласному бюджеті Львівщини закладено 475 тис. грн. на закупівлю книжок від учасників Форуму для бібліотек.

Крім того, за словами першого заступника голови Держкомтелерадіо Анатолія Мураховського, комітет виділив Форуму 100 тис. грн.

Як повідомляв NM, книжковий Форум триватиме у Львові до 19 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.