Більшість артистів Цирку - підлітки

Циркове мистецтво Китаю – найдавніше на Землі і йде корінням у стародавні народні ігри, традиційні ремесла і військову справу Піднебесної, глибокий символізм багатьох номерів пов’язаний з китайськими легендами, розповіли організатори гастролей.

Серед номерів, які побачать українські глядачі
– знаменитий номер Китайські тарілочки (артисти обертають їх на тонких паличках до чотирьох штук в одній руці), Шовковий номер – в ньому більше десятка артистів виконують акробатичні трюки серед багатометрових шовкових полотен , що розвіваються ареною.

У програму гастролей також увійшов номер, у якому близько 20-ти еквілібристів виконують складні трюки, перебуваючи на одному велосипеді, що рухається.

Також будуть представлені номери жонглерів, які руками і ногами маніпулюють численними китайськими парасольками, крихкими судинами і навіть столами. Виступлять на арені Китайського цирку і міфічні тварини – дракони.

Більшість артистів Китайського цирку – підлітки, а головна відмінність цирків Європи і Китаю в тому, що в європейському цирку дорослі артисти виступають для дітей, а в китайському цирку діти – для дорослих глядачів.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.