Кембридж
Протягом двох років в університеті українську мову вивчало понад 40 студентів

У Кембриджському університеті (Велика Британія) на постійній основі відкривається Українська програма, в рамках якої студенти зможуть вивчати українську мову та культуру. Про це професор Департаменту славістики Кембріджського університету Саймон Франклін розповів сьогодні на прес-конференції.

«Розуміння України, вивчення України на фундаментальному рівні в Західній Європі майже не представлено. У Північній Америці, Канаді – є. Україна фігурує у нас тільки коли тут черговий політичний чи економічний скандала, і лише це зникає зі сторінок газет – зникає зі свідомості. Ми вважаємо, що це шкідливо і погано не тільки для України, але і для нас », – сказав Франклін.

За словами глави Департаменту славістики Кембріджського університету Емми Віддіс, студенти університету можуть вивчати українську мову як другу іноземну, так як всі студенти зобов’язані вивчати як мінімум дві іноземні мови.

Як зазначив Франклін, до відкриття постійної Української програми в Кембриджі з 2008 року діяла Українська програма, ініційована Департаментом славістики за підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Її робота була спрямована на поглиблення знань про Україну в суспільстві і формування нового погляду та інноваційних підход

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.