журналісти
В академії підвищуватимуть свою кваліфікацію репортери, які працюють в умовах цензури та переслідування владою

У 2011 р. в Гамбурзі почне роботу Міжнародна академія журналістики. Заняття проходитимуть в стінах академії і через інтернет.

Міжнародну академію для журналістів заснував німецький медіаконцерн Bertelsmann. З 2011 р. в ній підвищуватимуть свою кваліфікацію репортери з іноземних держав, які працюють в умовах цензури і переслідувань з боку влади.  “Нові засоби комунікації пропонують раніше недоступні можливості і відкривають ефективні способи досягти і підтримати журналістів на місцях”, – підкреслив голова медіаконцерну Bertelsmann Хартмут Островські.

Частина занять в Міжнародній академії журналістики проходитиме у віддаленому режимі через інтернет, інша частина – в академії в Гамбурзі. Про підтримку проекту заявили головні редактори чотирьох крупних німецьких ЗМІ: Томас Остеркорн з тижневика Stern, Георг Масколо з журналу Der Spiegel, Джованні ді Лоренцо з газети Die Zeit і Петер Клеппель з телеканалу RTL.

Крім того, особисте шефство над школою міжнародних журналістів узяв голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу. “Якісна журналістика – це один з наріжних каменів демократії”, – підкреслив він. За словами Баррозу, ще кілька десятиліть тому у ряді європейських країн журналістів переслідували і навіть вбивали. Сьогодні свобода ЗМІ – основоположна норма в Євросоюзі, але далеко не у всій Європі.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.