вибори, ТВК
На дверях до приміщення комісії були відсутні пломби

29 вересня на робочі місця не допустили частину членів територіальної виборчої комісії Бабушкінського району міста Дніпропетровська. До приміщення також не змогла потрапити преса. Про це повідомляють журналісти студії «Ступєні».

Члени комісії від партій «Фронт Змін», «Батьківщина», «Наша Україна», навіть заступник голови комісії Глеб Дмітрієв, не змогли потрапити на робочі місця у зв’язку з тим, що вхід до приміщення комісії було заблоковано працівниками приватної охоронної служби «Легіон», повідомляє ГО “Опора”.

Охоронці аргументували свої дії тим, що нібито «у приміщенні йде промивка каналізаційної системи і може прорватися труба, а це – небезпечно для життя».

Журналістам та членам ТВК все ж вдалося зайти до будівлі з чорного входу та піднятися на 4-й поверх, де знаходиться приміщення комісії. На дверях кімнат були відсутні пломби, хоча їх опломбували напередодні ввечері. У кабінеті голови перебувала член комісії, яка пояснила, що просто чергує на його прохання.

Члени ТВК, яких не допускали на робочі місця, викликали міліцію. Разом з правоохоронними органами та журналістами вони знову піднялися до кімнати голови ТВК. На запитання, чому блокується вхід до територіальної виборчої комісії і як вона працює, юрист ТВК Павло Колодочка сказав: «Я не можу відповісти. Вас повинні були пропустити».

Станом на 30 вересня, депутатів районної ради, незалежних спостерігачів та пресу не допускають у приміщення працівники приватної охоронної служби «Легіон».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.