автомобілі, Китай
50% автомобілів вироблятимуться у Китаї

До 2013 року понад 5 млн. автомобілів будуть експортуватися з лейблом «Made in China». Це становить 50% від усього світового експорту.

До цього висновку прийшли експерти компанії «Автопробіг», проаналізувавши поточну кон’юнктуру ринку, а також опитавши представників різних компаній-імпортерів на Московському автосалоні.

Так, BMW планує відкрити другий завод спільно з Шеньянской Brilliance Automotive Corp. У планах концерну збільшення продажів, як в самій Піднебесній, так і нарощування експорту своєї продукції в країнах східної Європи, в тому числі і продукції китайського виробництва.

В даний час, концерн PSA і Dongfeng випускають компактні седани і хетчбеки Citroen C-Elysse, C-Triomphe і C-Quatre, Peugeot 207, 307 і 408, а також Citroen C5. У кінці 2010 року розпочнеться будівництво третього заводу в Китаї. У перспективі, доведення виробництва до обсягу 400 тисяч штук на рік і налагодження експорту до Росії.

Більш амбіційні плани з розширення виробництва своїх автомобілів у Toyota. Представники Toyota Motor повідомили, що вже прийнято рішення про будівництво шостого заводу зі складання авто в Китаї спільно з компанією FAW Group. Це в перспективі збільшить обсяги виробництва автомобілів до 1 млн. в рік.

Найбільший обсяг виробництва автомобілів у Китаї у Volkswagen – 1,5 млн. штук на рік. До 2013 року, з відкриттям чергового заводу, планується збільшення до 3 млн. На даний момент виробничі потужності забезпечують внутрішній ринок. Але, як заявили представники Volkswagen, в найближчі кілька років продажі у Піднебесній виростять на 50-70%, що дозволить експортувати 500 тисяч одиниць з написом Made in China.

За матеріалами Автостат

Comments

  1. Отже, будемо купувати “ПЕРШИЙ” !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.