ЦВК
ЦВК замінила низку представників ТВК на ЛЬвівщині

ЦВК зареєструвала 670 членів ТВК. Відповідне рішення було прийняте на засіданні ЦВК. За цю постанову проголосували 10 членів ЦВК, 3 проголосували проти, 1- утримався.
У ході обговорення даного питання було відхилено пропозицію заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної виключити зі списку членів ТВК Київської області кандидатури, які були надані комісії Володимиром Майбоженком. Водночас ЦВК 10 голосами “за” підтримала пропозицію члена комісії Олександра Шелестова замінити низку представників ТВК у Львівській обл. на інших.

Нагадаємо, 13 вересня ц.р. ЦВК провела жеребкування з розподілу місць у територіальних виборчих комісіях ТВК для кандидатів від 116 політпартій. Результатами жеребкування стало те, що 100 з 116 політичних партій отримали своє представництво в ТВК. Повнота цього представництва залежить як від кількості кандидатів, представлених до конкретної ТВК, так і від результатів жеребкування. Зокрема, представники перших трьох за результатами жеребкування політичних сил (Українська партія, Патріотична партія України і Діти війни – Народна партія України) отримали місця у всіх ТВК, куди вони подавали свої кандидатури.

Раніше, голова ЦВК Володимир Шаповал повідомив, що на сьогодні вже є 2781 кандидатура на посаду членів ТВК, які відповідають критерію, прописаному в законодавстві про досвід участі у виборчому процесі.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.