БЮТ
БЮТ оскаржить дії ЦВК

Центральна виборча комісія включає у деякі виборчкоми нелегітимних кандидатів від “Батьківщини”.

Про це заявив депутат від БЮТ-Батьківщина Сергій Власенко після того як на засіданні ЦВК були оприлюднені пропозиції щодо складу тервиборчкомів по Київській області.

Власенко уточнив, що має на увазі Володимира Майбоженко.

Бютівець підкреслив, що кандидати до складу комісій по Київській області були названі без їхньої партійної приналежності, у той час як перед цим прізвища кандидатів у комісії по інших областях називалися разом з партіями, які вони представляють.

“Пані Лукаш (секретар ЦВК, доповідач по Київській області) вирішила схитрувати таким чином, але ми почули прізвища, вони нам відомі, і вони були подані тими районами і безпосередньо областю, які керуються Майбоженко”, – заявив Власенко.

Зокрема, за його словами, нелегітимні кандидати включені в обласну територіальну комісію і по восьми районним комісіям.

Депутат також підкреслив, що буде піднімати питання щодо незаконного включення цих людей в склади ТВК у Київській області.

Власенко заявив, що рішення ЦВК щодо формування складів територіальних виборчкомів, зокрема, по Київській області, може бути оскаржено в суді.

Як відомо, раніше лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко звернулася до генпрокурора Олександра Медведька з проханням порушити кримінальну справу щодо Майбоженко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.