Beverly House
Beverly House

Особняк Beverly House, який в 2007 році виставлявся на продаж за $165 млн і мав статус найдорожчого американського житла, знов з’явився на ринку. Тепер його ціна складає «всього» $95 млн.

Наделітна нерухомість налічує кілька десятків кімнат, включаючи 15-метровий передпокій, три столові, в яких можуть розміститися близько 400 осіб, а також нічний клуб, спа і 29 спалень. На прилеглій території в півтора гектара розташовані кілька гостьових будинків і басейнів, тенісний корт з підсвічуванням і гараж на вісім автомобілів, повідомляє портал Luxist.

Особняк Beverly House був побудований в 1927 році для банкіра Мілтона Гетца. Пізніше об’єкт викупив «батько» американської новинної індустрії медіа-магнат Вільям Херст. Нинішній власник будинку, фінансист Леонард Росс, придбав його в 70-х роках. Днями Росс оголосив про своє банкрутство – мабуть, з цим і пов’язаний продаж особняка. Відомо, що фінансист, крім іншого, має борги по іпотечних виплатах за цей будинок, які становлять $40 млн.

Beverly House відомий також тим, що тут знімали фільми «Хрещений батько» і «Охоронець». Що ж до вартості об’єкта, вона є однією з найвищих не тільки в США, але і у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.