Арсен Венгер
Арсен Венгер штовхнув арбітра Мартіна Аткінсона у спину

Наставник лондонського “Арсеналу” Арсен Венгер може бути покараний Футбольною асоціацією Англії (FA) за те, що посварився з резервним арбітром матчу прем’єр-ліги з “Сандерлендом” Мартіном Аткінсон, повідомляє Sports Features.

Зустріч у суботу в Сандерленді завершилася з рахунком 1:1. Господарі врятувалися від поразки на п’ятій доданій хвилині другого тайму завдяки голу Даррена Бента, хоча головний суддя Філ Дауд продовжив поєдинок лише на чотири хвилини. Венгер, висловлюючи невдоволення втраченої перемоги, штовхнув у спину Аткінсона.

Недавно на 8 тисяч фунтів за схожі гріхи були оштрафовані головний тренер “Евертона” Девід Мойес і його помічник Стів Раунд. Вони вибігли на поле після того, як Аткінсон, який працював головним суддею матчу з “Манчестер Юнайтед” (3:3), також в доданий час перервав атаку “ірисок”, давши свисток про закінчення матчу.

за матеріалами: РИА НОВОСТИ