Віктор Янукович
Віктор Янукович

Товарообіг між Україною та КНР до 2012 року зросте до $10 млрд. Про це Президент сказав сьогодні в інтерв’ю українським журналістам, говорячи про підсумки своєї зустрічі з Головою КНР.

“Ми домовилися, що ближчим часом – не пізніше 2012 року – ми матимемо товарообіг не менше $10 мільярдів”, – сказав Віктор Янукович.

Глава держави відзначив, що за оцінками фахівців сьогодні існує величезний інтерес до України з боку як державних, так і недержавних китайських установ, бізнесу, повідомляє прес-служба президента.

“Ми прийняли також для себе рішення брати участь в розвитку державних пріоритетних напрямків КНР на території Китаю. У нас є така можливість і такий потенціал. Ми готові залучати наші можливості для розбудови тих регіонів Китаю, які сьогодні значно відстають від середнього рівня”, – сказав Глава держави, відзначивши взаємний інтерес збоку України.

Янукович також висловив сподівання, що економічне зростання Китаю позитивно впливатиме на можливість розвитку інвестиційних проектів в Україні. Серед перспективних напрямків співпраці він назвав високотехнологічні галузі, авіа- та машинобудування, сільське господарство, наукомісткі технології, будівництво об’єктів інфраструктури в Україні, поглиблення переробки сировинних ресурсів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.