Тимошенко розказала ПАРЄ куди рухається Україна

Наступного тижня Україну відвідають співдоповідачі Моніторингового Комітету ПАРЄ.

Про це сьогодні повідомив Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мевлют Чавушоглу під час зустрічі з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

«Наші співдоповідачі відвідають Україну наступного тижня, а їх звіт щодо стану демократії в Україні буде заслуханий на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи у жовтні», – сказав Чавушоглу.

Юлія Тимошенко подякувала Мевлюту Чавушоглу за можливість розглянути українське питання під час сесії  ПАРЄ та наголосила, що у цьому зв‘язку візит співдоповідачів ПАРЄ є надзвичайно важливим, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Зараз політична ситуація в Україні корінним чином змінилася. Країна просувається напрямком авторитаризму», – сказала Юлія Тимошенко, звернувши увагу Президента ПАРЄ на такі загрозливі тенденції, як: введення цензури, порушення прав людини, переслідування політичних опонентів та відсутність політичної конкуренції.

«Навіть протягом останніх тижнів ми маємо нові факти, які свідчать про значний регрес демократії в Україні.  Це скандальне завершення справи Гонгадзе,  позбавлення двох телеканалів частот та створення умов, в яких неможливо провести чесні вибори», – додала лідер «Батьківщини».

«Для того, щоб наша країна  стала членом ЄС та повернулася на демократичний шлях – народу України потрібно, щоб доповідь моніторингового комітету  була адекватною сьогоднішнім реаліям», -­ наголосила Юлія Тимошенко.

Мевлют Чавушоглу  підкреслив, що думка української опозиції щодо нагальних проблем країни є важливою для ПАРЄ та запропонував Юлії Тимошенко зустрітися з співдоповідачами Моніторингового Комітету ПАРЄ наступного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.