Юлія Тимошенко
Тимошенко закликала львівських бютівців зробити висновки

Конференція Львівської обласної організації партії «Батьківщина» затвердила список кандидатів у депутати обласної ради. Список очолив керівник Львівської обласної організації партії «Батьківщина» Роман Ілик.

У роботі конференції взяла участь лідер партії Юлія Тимошенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

У своєму виступі Юлія Тимошенко заявила про те, що всі, хто буде балотуватися за партійним списком, також балотуватимуться у мажоритарних округах, що дасть можливість кожному продемонструвати свою здатність ефективно працювати і вирішувати проблеми місцевих громад.

Це рішення було підтримане делегатами конференції.

«Я хочу, щоб ми заклали фундамент на цих місцевих виборах як нашої командної роботи, так і нашого подальшого політичного руху. Я точно знаю, що вже на наступні парламентські вибори після довгих митарств від цієї влади люди прийдуть з чітким висновком», – сказала Юлія Тимошенко у своїй доповіді про політичну ситуацію та завдання партії на місцевих виборах.

Тимошенко впевнена, що цей висновок «буде на користь нашої команди».

Юлія Тимошенко приїхала до Львова, щоб підтримати своїх однопартійців і нещодавно призначеного керівника Львівської обласної організації «Батьківщини» Романа Ілика.

Юлія Тимошенко подякувала делегатам конференції за спільну роботу і високий результат, отриманий в області на попередніх виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.