Юлія Тимошенко
Погроза: Тимошенко буде харкати кров'ю

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко відмовляється від посиленої охорони, запропонованої їй президентом Віктором Януковичем.

Про це вона заявила на прес-конференції, коментуючи інформацію про те, що їй може бути надана посилена охорона.

“Це все одно, що до охорони і захисту залучити замовників. Тому замовники мені не потрібні в якості моєї посиленої охорони”, – сказала Тимошенко.

“Я хочу повідомити вам, що зовнішнє спостереження не залишає мене ні на хвилину, вони і так спостерігають за мною цілодобово. Всі мої телефони прослуховуються, без винятку”, – заявила політик.

“Тому всі ці пропозиції від Януковича щодо посиленої охорони звучать як насмішка”, – пояснила вона.

Відповідаючи на питання журналістів про телефонний дзвінок з погрозами, Тимошенко зазначила, що повідомила про нього, так як вважала цю інформацію важливою. “Але хочу сказати, що моя реакція на цей дзвінок була абсолютно зрозумілою”.

“Я просто послала цю людину до Януковича, і абсолютно точно такі дзвінки на мене не впливають. Просто я вважаю, що це значуща інформація, і про неї потрібно повідомити”, – сказала вона.

Джерело Українська правда

Comments

  1. Все систематические угрозы, которые мы наблюдаем в адрес оппозиции чаще являются рецидивом совместных встреч Януковича с Медведевым и устраиваются в качестве медвежьей услуги Медведеву со стороны Путина, хорошо, что на сей раз небыло никаких придорожных ДТП. Опираясь на неустойчивое равновесие российской власти и игнорируя самую влиятельную силу в Украине поддерживаемую всем мировым сообществом, Янукович сильно рискует вместе с ПР потерять всё, в чём он неоднократно был свидетелем в своих скромных потугах быть убедительным в своей корявой презентации псевдосамостоятельного курса мировому сообществу. Путлер своими выходками поставил себя вне закона и это уже не первые его выбрыки за которыми неминуемо следует возмездие.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.