Володимир Стретович
Стретович: мене від керівництва партією усунув Жванія

Народний депутат, екс-глава партії ХДС Володимир Стретович признався, що група Давида Жванії усунула його від керівництва партії.

Про це він повідомив у інтрев’ю виданню “Главреду“.

Стретович зауважив, що ініціатива зміни лідера партії не була його ідеєю.

“Зовсім не від мене (пішла ініціатива – ред.), а від іншої групи, яка хотіла мене усунути. Я опирався і казав, що це рішення передчасне, що треба провести місцеві вибори, подивитися, як партія самостійно з ними впорається, а тоді вже, якщо я не заслуговуватиму надалі бути головою партії, приймати рішення і запроваджувати нову систему управління”, – зазначив Володимир Стретович.

“Та група, яка пришла: Жванія і ті мої молоді вихованці, яких я свого часу привів у партію”, – додав він, відповідаючи на питання хто саме хотів його відставки.

Він зазначив, що раніше відмовив Давиду Жванії, коли той проявив бажання вступити в партію.

“Ініціативу проявив сам Жванія, але я її відкинув, сказавши, що я не можу вести переговори від імені усієї партії. Я сказав, що партія повинна визначатися, запропонував йому висловити своє бачення політичній раді партії, що зрештою і трапилось в середині липня. І, скажу відверто, несподівано для мене політрада проголосувала більшістю в дві третини за підтримку, і тоді я зрозумів, що шляху назад немає. Але я просив керівництво партії, своїх заступників триматися до кінця – однак перемогли інші бачення, інші погляди на розвиток партії, і я залишився практично наодинці”, – пояснив Стретович.

Нардеп висловив побоювання з приводу того, що партія, під впливом окремих людей, втратить свою незалежність і може піти у “неправильному напрямку – приєднання до коаліції, підтримки певних ініціатив тощо”.

Він також зазначив, що поки що не збирається сам іти в коаліцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.