США прапор
Операція має на меті перевірити захищеність американських ресурсів

США почало тестування нового плану кібервійни проти хакерів. Операція під назвою Cyber Storm III націлена на запобігання інтернет-атак на водні та енергетичні системи, а також на роботу банків країни, повідомляє прес-служба департаменту національної безпеки США.


Влада країни протягом трьох днів перевірятиме сім міністерств, адміністрації 11 штатів, а також 60 приватних і 12 міжнародних компаній. Для цього департамент нацбезпеки симулює масштабну хакерську атаку на онлайн-ресурси учасників тестів.

«По суті, це тест на стійкість. Ми хочемо перевірити, чи здатна країна впоратися з втратою чи пошкодженням основних благ сучасності », – йдеться в повідомленні департаменту.

Моделювання хакерської атаки є частиною плана, скоординованого президентом Бараком Обамою. На думку департаменту нацбезпеки, пошкодження або викрадення інформації стане в найближчому майбутньому такою ж зброєю, як кулі та бомби.

«Існує реальна можливість, що США піддасться кібератаці. Ми повинні бути готові до цього », – заявив генерал армії, голова нового військового кіберзагону Кіт Александер.

У серпні поточного року департамент нацбезпеки США повідомляв, що хакери націлилися на електростанції та інші стратегічно важливі об’єкти, розташовані по всьому світу. Їх мета – захопити контроль над промисловими підприємствами, використовуючи злом системи захисту. У відповідь на цю загрозу департамент приступив до створення спеціальних груп, які зможуть у найкоротші терміни реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій на промислових об’єктах країни.

Джерело internetua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.