China Airlines
China Airlines оштрафували за участь у ціновій змові

Влада США оштрафувала тайваньську авіакомпанію China Airlines Ltd. на $40 млн за участь у ціновій змові, передає Associated Press з посиланням на Міністерство юстиції США.

Згідно зі слідством, China Airlines разом з рядом компаній домовилися про фіксацію цін на вантажні перевезення по деяких маршрутах, що проходять через територію США.

China Airlines погодилася визнати свою провину і виплатити штраф.

В цілому звинувачення були пред’явлені 18 авіакомпаніям і 8 їх керівникам, 4 з яких засуджені до різних термінів тюремного ув’язнення. Розміри штрафів перевищили 1,6 млрд дол.

China Airlines є провідним авіаперевізником Тайваню. Штаб-квартира компанії розташована в столиці острівної держави – м. Тайбей. Компанія обслуговує регулярні і чартерні польоти на материковий Китай з липня 2008 р. China Airlines працює на гонконгзькому напрямі з 1967 р.

Як повідомлялося, China Airlines має намір приєднатися до одного з найбільших в світі авіаційних альянсів SkyТeam Airline Alliance. З 14 вересня ц.р. тайваньський авіаперевізник офіційно почав процес приєднання до цієї групи, який планується завершити до середини 2011 р. На думку керівництва SkyТeam, приєднання China Airlines до альянсу підсилить позиції групи компаній в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що представляє значний інтерес завдяки швидким темпам економічного зростання.

Джерело РБК-Україна