смертна кара
"Ти вмреш, а ти не вмреш..." - у США вибирають кого стратити першим

У США вибирають кого із злочинів стратити першим. Американська фармацевтична компанія “Хоспіра” призупинила виробництво препарату пентотала, який використовується для умертвіння злочинців, засуджених до смертної кари.

За словами представників компанії, вони отримали від партнерської фірми недостатню кількість інгредієнтів, необхідних для виробництва пентоталу. При цьому інгредієнти в достатній кількості компанія не отримає до березня наступного року.

До кінця січня наступного року в США повинні бути страчені 17 ув’язнених. Однак, швидше за все, страта деяких з них буде перенесена на більш пізній термін через брак препарату.

Так, влада штату Арізона заявила, що у них закінчився препарат, тому вони не зможуть зробити страту ув’язненого, заплановану на жовтень 2010 року. Ще два злочинці чекають смертної кари в Оклахомі. У місцевої влади достатньо тіопенталу натрію для того, щоб стратити тільки одного з них. У результаті адвокати ув’язнених затіяли судову тяжбу, вимагаючи від суду винести рішення, хто з їхніх підзахисних повинен бути страчений.

“Це схоже на російську рулетку”, – сказав директор Інформаційного центру про страти у Вашингтоні Річард Дітер.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.