БЮТ
Бютівців розікрали правоохоронні органи

Партія регіонів і спецслужби «перекупили» керівництво Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина».

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив голова Тернопільської обласної організації партії «Батьківщина», народний депутат від БЮТ Василь Деревляний.

Як повідомив нардеп, коментуючи інформацію про те, що вчора допізна проходила конференція тернопільської організації «Батьківщина», ця конференція, згідно з повідомленнями ЦВК і ТВК, мала б відбутися не вчора, а сьогодні в 11 ранку.

«Річ у тому, що вчора не було ніякої конференції, – упевнений бютівець. – Відбулося інше: Партія регіонів разом зі спецслужбами перекупила голову міської організації разом з його заступником – Сергія Кирика та Олексія Сандія. Вони вкрали печатку і вночі провели так звану конференцію міської організації. Це незважаючи на те, що ЦВК і ТВК було повідомлено, що конференція має бути сьогодні в 11:00. Ми згідно з чинним законодавством сплатили приміщення, делегати прийшли на конференцію, а нікого з керівництва немає!», – розповів Деревляний.

«Ми вже зараз знаємо, що протягом місяця спецслужби працювали з Сандієм. У нього тут є бізнес, є захоплення земельних ділянок у Тернополі, де стоять його кіоски. Таким чином його підчепили на гачок. Тому він разом з головою організації Кириком втекли, оскільки вони разом і в бізнесі працювали. Більш того, вони вивезли всю комп’ютерну техніку з офісу», – додав він.

Він розповів, що вже сьогодні після того, як все це сталося “ми вийшли через свої канали на спецслужби і дізналися, що протягом місяця з ними працювали, з обома. Кирика навіть поклали до лікарні. Сандей ж, як не дивно, постійно знаходився в партійному офісі, працював. Ще в п’ятницю ми зустрічалися і не було ніяких думок про те, що він міг зрадити. Але коли у неділю ми зібралися, щоб перевірити всі документи, всі рішення, щоб все було згідно з чинним законодавством вони не з’явилися, телефони відключили. Тоді ми вирішили призначити виконуючого обов’язки щоб провести конференцію. А сьогодні вже коли зібрали конференцію, то дізналися про нічні події», – зазначив бютівець.

Деревляний також висловив думку, що у випадку з Кириком і Сандієм «працювали» спецслужби разом з Партією регіонів: «Я не можу, на жаль, оприлюднити ту інформацію, яку ми отримуємо зі своїх джерел. Люди нам говорять, що силовики займалися обома протягом місяця. У всьому цьому я бачу серйозний слід Партії регіонів».

Зокрема, за інформацією нардепа, вночі на цій «так званій конференції» «Батьківщини» був присутній голова міської ТВК Іван Чорнозуб, який представляє Партію регіонів, який «уже сьогодні зареєструвала список кандидатів від «Батьківщини», всупереч чинному законодавству. Тобто, терор і рейдерське захоплення тривають».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.