наркоман, ломка
Відсутність доступу до соціальних мереж викликає ломку

Постійне оновлення сторінок, перевіряючи, чи немає нових повідомлень, описи свого життя, шпигунство за друзями і родичами, які теж, можливо, шпигують за вами, збільшує стрес, погіршує сон і руйнує стосунки з коханими.

Відповідно до думки експертів з університету Харрісбурга, США, соціальні мережі в інтернеті вже давно викликають нездорову залежність, і руйнують не тільки життя людей, але і їхнє здоров’я. У своїй роботі вони провели ряд соціальних експериментів, в ході яких попросили 800 студентів відмовитися від інтернету на тиждень. У результаті виявилося, що прихильність до мережі схожа на наркотичну, і у людей спостерігаються ознаки ломки.

«Більшість студентів вели себе, як курці, які ховаються після уроків, щоб затягнутися. Вони не втримувалися і таємно заглядали на свої сторінки за допомогою телефонів», – розповідають дослідники.

Багато хто з них настільки прив’язані до соціальних мереж, що проводять онлайн більше 21 години на день. У них не вистачає часу на сьогодення, якісне спілкування з друзями і членами сім’ї.

Цікаво, що до кінця експерименту багато студентів визнали, що соціальні мережі є нездоровою залежністю, яка знищує їх здоров’я і відносини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.