PlayStation 3
PlayStation закривається від піратів

Японська корпорація Sony оголосила про закриття чергової “шпарки”, що дозволяла запускати піратські копії ігор на приставці PlayStation 3. Оновлення програмного забезпечення консолі зміцнює антипіратський захист, блокуючи всі програми, розроблені хакерськими групами PSJailbreak і PSGroove.

Інформація про “злом” PS3 вперше з’явилася в середині серпня 2010 року. Тоді хакери з групи PSJaibreak заявили, що розробили спеціальний USB-ключ, що дозволяє з легкістю пройти процедуру “джейлбрейка” приставки. Пізніше “відмичку” став продавати онлайн-магазин Shoppsjailbreak за ціною близько 150 доларів.

Один з членів хакерської групи PSGroove в інтерв’ю BBC встиг заявити, що для уникнення блокування краще не встановлювати оновлення. Представники Sony, в свою чергу, відмовилися коментувати черговий патч, пославшись на питання безпеки.

На початку вересня Sony виграла справу в австралійському суді проти декількох компаній, що поширюють USB-ключ. Суд оголосив продаж пристрою для “злому” PS3 незаконним і наклав постійну заборону на її подальше поширення. Пізніше Sony подала позов до американського суду на компанію Zoomba, яка торгує “відмичками” в інтернет-магазині.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.