вулиця, корки
Світ заликає відмовитися від поїздок автомобілем сьогодні

Мінприроди України закликає всіх небайдужих громадян відмовитись від використання автомобілів і долучитися таким чином до акції «День без авто» і вирушити на роботу пішки, на велосипедах чи принаймні, громадським транспортом.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Велика кількість машин давно стала проблемою планетарного масштабу. Адже автотранспорт руйнує не лише біосферу планети. Підраховано: щодня під колесами авто гине понад 3 тисячі осіб. А кожну хвилину з конвеєра сходить новенький автомобіль.

При цьому темпи виробництва транспортних засобів продовжують зростати: автомобіль посідає почесне третє місце серед найбільш рекламованих товарів після алкоголю та тютюну.

Але далеко не всі усвідомлюють взаємозв’язок і не готові поступитися власним комфортом заради покращення ситуації на планеті. Саме задля того, щоб акцентувати увагу на проблемі, і, врешті, не дати здійснитися песимістичним прогнозам вчених, 22 вересня у всьому світі відзначається “День без автомобіля“.

Традиція проводити День без автомобілів (World Day Without Car) народилася в 1998 році у Франції. Тоді цей день відзначили всього близько двох десятків міст. Проте вже до 2001 року до руху офіційно приєдналися більше тисячі міст у 35 країнах світу.

У ряді низці світу сьогодні пройде “День без автомобіля“.

У цей день екологічні організації закликають городян не їздити на автомобілях, залучаючи їх увагу до проблем забруднення навколишнього середовища і транспортної перевантаженості магістралей.

За матеріалами ГолосУА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.