Київський зоопарк
Зоопарк: це нормально, що пінгвіни померли

У Київському зоопарку прокоментували інформацію щодо загибелі трьох пінгвінів протягом одного тижня. За словами представників зоопарку, смерть пінгвінів не є чимось незвичним.

Пінгвіни Гумбольта (Humbolt penguin) утримуються в Київському зоопарку з 2003 року були привезені з зоопарку Карлсруе (Німеччина).

Останнім часом птахи утримувались в «Будинку пінгвінів» поблизу центрального входу зоопарку, повідомляє прес-служба Київського зоопарку.

На самому початку утримання цих тварин, у декількох особин групи, було виявлено таку хронічну хворобу як аспергильоз (грибкове захворювання, що вражає верхні дихальні шляхи). Хронічне захворювання аспергильоз є проблемою для зоопарків всього світу, а не лише України. Як правило найбільш вразливими до цієї хвороби є тварини що займають нижній ярус біотопу (якими і є пінгвіни). У птахів така хвороба не виліковується. Існує можливість покращення стану але при пониженні імунітету хвороба рано чи пізно проявиться.

В Київському зоопарку пінгвіни отримували періодично вітамінну підкормку для покращення імунітету. Проте тривалість хронічного захворювання та вік тварин (більше 8 років) дались в знаки, хвороба перейшла в хронічну форму, що і привело до загибелі тварин. Причина загибелі тварин: аспергильоз респіраторного тракту.

Ситуація по загибелі пінгвінів не є екстраординарною. Всі домисли та коментування, з цього приводу, особами не знайомими з проблематикою захворювань в зоопарках світу є безпідставними та некоректними, відзначається у повідомленні зоопарку.

Раніше повідомлялося, що у Київському зоопарку 30 серпня помер пінгвін. Ще два померли 4 вересня. За даними спеціалістів смерть настала через невідповідні умови утримання тварин.

Нагадаємо, у Київському зоопарку нещодавно помер шимпанзе Джонні, який не прожив там і місяць.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.