Skype
Skype

Популярний сервіс інтернет-телефонії Skype презентував нову функцію, яка дозволяє одноразово брати участь у відеодзвінка групі до десяти чоловік. Послуга з’явилася в черговий бета-версії Skype 5.

Скористатися “груповим відеочатом” зможуть тільки користувачі операційної системи Windows, говориться в офіційному блозі Skype. При цьому в кожного співрозмовника повинна бути встановлена остання версія програми. Про підтримку цієї послуги іншими платформами (зокрема, Mac OS X) представники Skype не повідомили.

У нову версію програми також додана функція Skype Home, що дозволяє відстежувати “настрій” співрозмовників з адресної книги, завантажувати фотографію на свій профіль і отримувати повідомлення про обліковий запис. Друга бета-версія Skype 5 для ОС Windows вже доступна для скачування.

Заснована в 2003 році, Skype є лідером на ринку інтернет-телефонії. У жовтні 2005 року компанію купила американська eBay, заплативши за неї близько більше $3 мільярдів. У вересні 2009 року eBay продав 65% акцій Skype групі приватних інвесторів, виручивши $1,9 мільярдів. Цього літа з’явилася інформація, що Skype має намір провести первинне розміщення акцій на біржі NASDAQ. Пізніше повідомлялося, що переговори про придбання популярного сервісу веде Cisco.

Послугами Skype по всьому світу користуються близько 500 мільйонів абонентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.