LG
LG користувалася піратськими програмами

Справу за фактом використання неліцензійного програмного забезпечення порушено проти російського представництва південнокорейської LG.

Про це повідомила голова російського комітету Асоціації виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance, BSA) Катерина Громова.

За словами Громової, у великому обсязі були знайдені неліцензійні копії програм, виробництва Adobe, які використовувалися практично на кожному вилученому комп’ютері, зокрема програмні продукти Photoshop і Acrobat. Як зазначила Громова, для іноземних компаній не характерне використання піратського програмного забезпечення.

За фактом перевірки компанії було встановлено, що понад 60 співробітників вказаної організації для забезпечення комерційної діяльності використовували неліцензійне програмне забезпечення відомих світових розробників. В ході проведених заходів в офісних приміщеннях компанії вилучено 44 системних комп’ютерних блоки і 17 ноутбуків з встановленими піратськими програмами.

Водночас російське представництво LG Electronics підтверджує, що правоохоронні органи проводили перевірку в компанії на предмет законності використання програмного забезпечення, і запевняє, що використовувало тільки ліцензійний софт.

Своєю чергою у департаменті економічної безпеки МВС РФ повдіомили, що це вперше в історії країни порушено кримінальну справу за фактом незаконного використання програмного забезпечення великою міжнародною компанією, що виготовляє побутову та електронну техніку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.