Андрій Шевченко
Happy Birthday dear Андрій

Сьогодні капітану київського “Динамо” Андрію Шевченку виповнюється 34 роки. Його перший тренер у “Динамо” Йожеф Сабо пророкує тренерську роботу після 2012 року.

У такому віці вже важкувато діяти на передньому краї команди. Адже очевидно ж, що часи, коли Шева “літав” по полю і наводив жах на оборону суперників, пройшли.

На жаль, але один з головних своїх “козирів” – швидкість – Андрій вже втратив. Тому цілком логічно, що наставник “Динамо” Валерій Газзаев все частіше використовує капітана в середній лінії. Адже вміння мислити на полі й неабияка майстерність від Шеви нікуди не поділися. І в ролі “піднощика снарядів” Андрій може принести ще чимало користі.

Так що якщо зміна позиції піде на користь Шеві і “Динамо” – відмінно. Можливо, це навіть допоможе продовжити футбольний вік Андрія, він же зібрався років до 38-ми грати. Все можливо – було б здоров’я!

“Біоенергетика в Андрія до цих пір дуже хороша, – розповідає Йожеф Сабо. Тренер, при якому Шева і дебютував у “Динамо”, – Єдиний мінус – його проблеми зі спиною. Спина може не дозволити продовжити кар’єру. Зараз у вигляді винятку йому дозволяють менше тренуватися і регулярно літати в Мюнхен на обстеження до лікаря. Але завтра спина може заклинити. Адже Шевченко пройшов чималий шлях, навантаження були пристойні. Зараз же Андрій – один з кращих в “Динамо”. Справжній професіонал. Однак, думаю, що після Євро-2012 Шева перейде на тренерську роботу – він придбав величезний досвід”.

Джерело Террикон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.