Шахтар, Арсенал
Наступний матч Шахтар зіграє з Арсеналом

“Шахтар” і “Арсенал” очолили турнірну таблицю групи Н Ліги чемпіонів. Обидві команди набрали в двох турах по шість очок, не залишивши шансів своїм суперникам.

Шахтар“, граючи в гостях з “Брагою“, не кращим чином провів перший тайм, дозволяючи супернику загрожувати воротам П’ятова і нічого не створюючи в атаці. Однак після перерви дубль Луїса Адріано змінив хід поєдинку. Крапку ж у матчі поставив Дуглас Коста, який реалізував пенальті – 3:0.

Три м’ячі у Белграді забив і “Арсенал”. Правда, зберегти свої ворота в недоторканності “канонірам” не вдалося – ще до перерви Клео реалізував пенальті, призначений за гру рукою. Усього ж у цій грі арбітр тричі вказував на “точку”, двічі призначаючи пенальті у ворота “Арсеналу” і один раз – у ворота “Партизана”. Але реалізований був лише один.

У третьому турі “Шахтар” відправиться в гості до “Арсеналу”, а “Брага” зіграє вдома з “Партизаном”. Ці матчі відбудуться 19 жовтня.

Ліга чемпіонів, група Н.

Брага” – “Шахтар” – 0:3 (0:0)
Голи: Луіс Адріано, 56, 71, Дуглас Коста, 90 2-пен.

“Партизан” – “Арсенал” – 1:3 (1:1)
Голи: Аршавін, 15 (0:1), Клео, 33-пен (1:1), Шамах, 71 (1:2), Скіллачі, 82 (1:3).