Руслан Забілий
Руслана Забілого затримала СБУ

Колишній директор Державного архіву СБУ Володимир Вятрович повідомив, що СБУ 8 вересня затримала директора Національного Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» Руслана Забілого.

За словами Вятровича, Забілого затримали вранці у Києві, 14 годин утримували у приміщенні Служби безпеки на вулиці Володимирській і не дозволяли зробити жодного телефонного дзвінка.

Співробітники СБУ вилучили комп’ютер історика і звинувачували його у тому, що комп’ютер містив секретні архівні документи.

Також, за словами Вятровича, Руслана Забілого звинувачували у тому, що «через нього на захід потрапляють якісь секретні документи».

Володимир Вятрович запевняє, що Руслан Забілий відкинув звинувачення, а всі документи, з якими працює історик, пройшли офіційну процедуру розсекречення.

Джерело Вголос

Comments

  1. очевидно, що причиною таких дій СБУ є неймовірно великий вплив історичної правди на нинішню політичну ситуацію, а відповідно і економіку, світогляд і т.д. Для кого ж історична правда є недопустимою та неприйнятною? Очевидно для :1-ще живим працівникам керівництва країни різних ланок та їхнім дітям, 2- Росії, так як раша все ще преться створити образ словянського брата від стосунків із яким одне благо. Ну кому ще? Німчукам? Іншим країнам? Таки найвірогіднішою відповіддю буде-представникам і послідовникам комуно-олігархії та рашизму. Але виникає питання, хто займається БЕЗПЕКОЮ УКРАЇНИ? На кого нарікать, що Україна тухне ,перетворюється в уркаїну і глушить нормальний розвиток всіх народностей України, не тільки українців. відповідь очевидна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.