Юлія Тимошенко
СБУ не може порушити за заявами Тимошенко кримінальну справу

СБУ  розцінює як самопіар заяви Юлії Тимошенко про погрози їй від невідомого чоловіка. Про це йдеться в заяві Служби безпеки.

СБУ так і не дочекалась від Тимошенко інформації  стосовно телефонних погроз, які начебто були здійснені щодо неї невідомою особою. Натомість ми отримали низку звинувачень на адресу СБУ у нібито неправомірних діях”, – зазначають у заяві.

У відомстві вказують, що без цієї інформації СБУ не може ані порушити кримінальну справу, ані розпочати відповідне розслідування.

“У разі, якщо Тимошенко знову відмовиться надати номер, на який  їй телефонував невідомий, а також вказати час і деталі розмови, СБУ розцінюватиме  заяви про погрози як самопіар і намагання ввести в оману суспільство”, – зазначили у спецслужбі.

“СБУ діє виключно в межах законодавчого поля і не може порушувати кримінальні справи тільки через фантазії навіть такої поважної особи як Тимошенко“, – йдеться в заяві.

Як відомо, минулого тижня Тимошенко заявила, що їй дзвонив невідомий і погрожував, що вона буде “харкати кров’ю”, якщо ще раз очорнить президента Януковича за кордоном.

Президент доручив СБУ перевірити цю інформацію, і якщо треба, посилити охорону Тимошенко.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.