Служба безпеки України
СБУ готове до будь-яких звернень

СБУ рекомендує журналістам, учасникам акції “Чи збирає СБУ про мене інформацію?”, приходити з паспортами і оформленими зверненнями. Про це інформує прес-служба СБУ на сайті відомства.

“Приємно, що нарешті нас почули і перед тим, як неправомірно звинувачувати Службу безпеки через ЗМІ у діях, яких не було, спираючись лише на неперевірену, а часом навмисно сфабриковану інформацію, активісти вирішили звернутись до нас, щоб отримати офіційну відповідь згідно з законами України”, – йдеться в повідомленні.

У заяві зазначено, що обов’язковому прийняттю та розгляду підлягають лише звернення, що оформлені відповідно до чинного законодавства України.

Громадяни, які звертаються до приймальні СБУ під час проведення особистого прийому при собі повинні мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Додамо, у середу, 29 вересня, о 13:45 журналісти, громадські діячі та всі охочі вишикуються в чергу до громадської приймальні Служби Безпеки України з метою подати інформаційний запит, щоб дізнатися “чи збирала протягом останнього року щодо мене Служба Безпеки України будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала мої телефони, організовувала стеження?”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.