Гроші, гривні
Півмільйона гривень знайшли у росіянина в валізі

Росіянин перевозив 50 тисяч євро через “зелений коридор”.

Громадянин Російської Федерації, прилетівши з Бельгії, обрав проходження митного контролю за спрощеною схемою, а саме «зеленим коридором», де передбачено наявність у громадян іноземної валюти у сумі, що не перевищує 10 тис. євро, повідомляє прес-служба Держмитслужби України.

Але підозріла поведінка «туриста» наштовхнула митників на проведення більш ретельного огляду його речей у службовій кімнаті митниці. У гаманці пасажира  містилося 1,7 тис.. Проте в окремому відділенні валізи, що була разом з пасажиром, митники виявили загорнуті у прозорий поліетилен 50 тис. євро. На момент проходження митного контролю митної декларації або інших дозвільних документів на переміщення валюти пасажир не надав.

Своїми діями громадянин порушив порядок проходження митного контролю у зонах спрощеного митного контролю, яким обмежено переміщення готівки через митний кордон.

За фактом правопорушення складено протокол за ст. 339 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю у зонах спрощеного митного контролю). Валюта вилучена до прийняття рішення судом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.