Ахмед Закаєв
Закаєва надалі розшукуватиме Інтерпол

Інтерпол продовжить стежити за переміщеннями Ахмеда Закаєва, який розшукується за підозрою в терористичній діяльності, поки він не буде затриманий.

Про це заявив у понеділок генеральний секретар Інтерполу Рональд Ноубл на прес-конференції в Єкатеринбурзі.

«Закаєв продовжує перебувати у розшукових обліках Інтерполу, і це принципова позиція Інтерполу. Ці особи рано чи пізно повинні бути затримані і по суду видані», – сказав у свою чергу начальник Національного центрального бюро (НЦБ) Інтерполу при МВС Росії Тимур Лахонін.

Він також додав, що у НЦБ немає претензій до польської поліції.

«У випадку з Закаєвим польська поліція свої безпосередні функції виконала, у нас до них немає ніяких претензій. А питання про видачу – це прерогатива виключно суддів зарубіжних країн, і, на жаль, тут Інтерпол, наскільки б він могутнім на сьогоднішній день не був, не в змозі вирішити це питання», – сказав начальник НЦБ.

«Ми своїми численними запитами давимо на місцеву поліцію, а поліція місцева повинна чинити тиск якщо не на судові структури, то хоча б на громадську думку, щоб усвідомити, що злочинці подібного роду – це фактично терористи », – додав Лахонін.

Раніше в понеділок Лахонін пояснив, що Ахмед Закаєв і Борис Березовський не можуть бути видані Росії через надання їм статусу біженців та відмінностей у законодавствах країн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.