росія
З листопада 2009 р. в кириличнії доменній зоні Росії було зареєстровано понад 18 тисяч доменів

Реєстратори почали прийом заявок на доменні імена в зоні. РФ від всіх користувачів. Компанія Ru-Center запропонувала всім охочим оформити попередню реєстрацію на домени за 600 рублів на своєму сайті.

Відзначається, що сама процедура реєстрації пройде після офіційного початку реєстрації доменів для всіх користувачів. Цю дату повинен визначити Координаційний центр національного домену .РФ.

У разі, якщо на один домен надійде лише одна заявка від користувача, він буде зареєстрований автоматично. Якщо ж на доменні імена надійдуть дві і більше заявки від різних осіб, між ними буде проведений закритий аукціон за право реєстрації домену. Переможцем аукціону буде визнаний той, хто запропонує вищу ціну.

Відзначимо, що реєстратор Reg.ru почав прийом заявок від всіх бажаючих в червні 2010 року. Подати заявку можна на сайті компанії за ціною 1200 рублів.

Пріоритетна реєстрація доменів в зоні .РФ почалася в листопаді 2009 року. З тих пір в національній кириличнії доменній зоні Росії було зареєстровано понад 18 тисяч доменів.

До 16 вересня реєстрація носила закритий характер. Так, приймалися заявки від органів державної і муніципальної влади, ЗМІ, а також власників товарних знаків і фірмових найменувань. Очікується, що відкрита реєстрація для всіх бажаючих почнеться в листопаді 2010 року.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.