автомобільний завод, автопром
Renault і Nissan знижують ціни на свої моделі

Renault і Nissan мають намір спільно розробити нову автомобільну платформу, на якій будуть засновані не менше 10 моделей седанів і кросоверів. На новій платформі планується випускати наступні покоління Nissan X-Trail і Dualis, а також Renault Megane і Fluence.

Як пише японська ділова газета Nikkei, компанії мають намір стандартизувати використання 70 ключових вузлів і компонентів, на які припадає близько 80% вартості всіх комплектуючих і матеріалів. Великий обсяг закупівель стандартних компонентів для автомобілів на новій платформі дозволить знизити собівартість закупівель комплектуючих на 30%, або кілька мільярдів доларів на рік. Як розраховують у Renault і Nissan, це призведе до зниження ціни і на готові автомобілі.

Планується, що Renault і Nissan почнуть використовувати спільну платформу з 2013 року, виробництво на ній може скласти близько 1,5 млн. автомобілів, або близько 25% від спільних продажів обох компаній у 2009 році.

Компанії вже використовують спільні компоненти – з 2001 року діє спільна закупівельна організація Renault-Nissan, через яку проходять всі закупівлі матеріалів та комплектуючих для обох компаній. Втім, партнери поки використовують спільно лише вісім типів різних комплектуючих, включаючи кондиціонери та акумулятори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.