Партія регіонів
Кисельов: Янукович переступив через себе, коли йому доповіли, що на сайті знову вивішується інформація про Голодомор

Представники Партії регіонів запевняють, що розділ, присвячений Голодомору, який знову з’явився вчора на сайті Віктора Януковича, найближчим часом знову приберуть з ресурсу.

«Цього розділу не буде на сайті. І давайте завтра відкриємо сайт, і побачимо це », – запевнив керівник фракції ПР у Верховній Раді депутат Олександр Єфремов.

У свою чергу, «регіонал» Василь Кисельов прогнозує, що розділ про Голодомор провисить на сайті Януковича більш тривалий час.

«Я думаю, що в такому випадку просто демонструється, що керівництво країни просто виконує діючий закон про голодомор. Думаю, що Янукович переступив через себе, коли йому доповіли, що знову на сайті вивішується ця інформація. Але як законослухняний президент, він змушений сьогодні на це піти. Але тільки поки діє стара норма закону. Це тимчасово, я в цьому не сумніваюся. І, коли парламент проголосує мою поправку до закону, де Голодомор не є геноцидом, цей розділ знімуть з сайту президента. Адже це далі провокує Російську Федерацію. І те, що робив Ющенко, треба виправляти. І я переконаний, що його помилки будуть виправлені », – пообіцяв Кисельов.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.