ВРУ
Партія регіонів хоче продовжити життя нардепам

У Партії регіонів вважають “реальним кроком” продовження терміну повноважень Верховної Ради. Про це заявив лідер фракції регіоналів у парламенті Олександр Єфремов.

“У нас зараз розведені в часі вибори президента і Верховної Ради, хоча логіка підказує, що вони повинні проводитися в один час, щоб країна через рік не ходила на виборчі дільниці”, – сказав він.

“Логічно було б зробити так, щоб вибори парламенту, приміром, проходили навесні, а вибори до місцевих рад – восени. Тоді ми за рік проходимо процедуру виборів, і п’ять років держава живе і працює нормально”, – зазначив регіонал.

Однак, за словами Єфремова, “щоб це здійснити, треба продовжити чиїсь повноваження: або президента, або Верховної Ради.

“Звичайно, продовжити повноваження президента навряд чи вийде, тому найбільш реальний крок – продовжити повноваження парламенту”, – заявив він.

“Якщо переобрати парламент в 2012 році, а потім на три роки продовжити повноваження президента – ви розумієте, що тоді про нас будуть говорити. І президент на це сам ніколи не піде”, – підкреслив регіонал.

“Тому необхідно буде порадитися з народом – щоб не група народних депутатів приймала рішення продовжити собі повноваження, а народ приймав відповідне рішення”, – вважає Єфремов.

Крім того, він заявив, що не знає, коли Конституційний Суд винесе рішення у справі щодо скасування політреформи.

“Якщо, припустимо, КС визнає закон №2222 неконституційним, він дасть вказівку відповідним органам влади привести законодавство у відповідність з цим рішенням”, – зазначив регіонал.

“Якщо для цього будуть потрібні зміни до Конституції, вони будуть проведені за всію процедурою – за дві сесії, кількістю в 300 голосів і т.д.”, – додав Єфремов.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.