Вадим Колесніченко, регіонал
Колесніченко обізвав українських музикантів ксенофобами

Регіонал Колесніченко попросив правоохоронні органи розслідувати факт нападу на фестиваль Гайдамаки.UA.

Народний депутат України (Партія Регіонів) Вадим Колесніченко прокоментував інформацію, що з’явилася в ЗМІ інформацію про нібито скоєний напад на організаторів фестивалю «Гайдамака.UA» в Ірпені, повідомляє сайт “Русскоязычная Украина”.

“Ви знаєте, повідомлення про напад на фестиваль нагадує мені ще свіжі качки «про телефонні погрози Тимошенко» або «обдзвону адміністрацією Президента депутатів від БЮТ». А, організація провокацій і нагнітання атмосфери страху і ворожнечі в суспільстві – це «фірмовий стиль» як організаторів фестивалю, так і закулісних ляльководів, які стоять за їх спинами і смикають за мотузки”, – думає Колесніченко.

За його словами, на фестиваль прийшло мало людей. Крім того, якщо б хтось хотів вчинити напад на фестиваль, то зробив би це на початку заходу, а не на закінчення.

“Я дуже сподіваюся на те, що справжні організатори «нападу» будуть знайдені. Більш того, як Народний депутат України, я вже направив звернення до правоохоронних органів з вимогою розслідувати інцидент, знайти його організаторів і проінформувати широку громадськість про результати слідства”, – поінформував нардеп.

Колесніченко й надалі притримується думки, що на фестивалі виступали ксенофобські та антисемітські групи.

“При цьому ні «патріотами», ні «націоналістами» тут навіть не пахло. Тому що і ті й інші люблять свою державу, весь свій народ і готові йти на жертви заради нього, а ці ж – ненавидять своїх співгромадян лише за те, що вони належать до інших національностей. Вони звичайні неонацисти і ксенофоби, яким порядна людина й руки не подасть”, – висловився про українських музикантів регіонал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.