Міліція
За встановленими порушеннями і недоліками проведено понад 1,8 тис. службових розслідувань

Усього впродовж цього року судами визнано винними та засуджено 16 працівників міліції. Про це інформує ІМК з посиланням на ДЗГ МВС України.

У повідомленні йдеться про те, що за вісім місяців цього року працівники Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України провели понад 6,7 тис. оперативно-профілактичних заходів із перевірки організації службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ. Особлива увага при цьому приділялась діяльності підрозділів Державтоінспекції, боротьби з незаконним обігом наркотиків, карного розшуку тощо.

За встановленими порушеннями і недоліками проведено понад 1,8 тис. службових розслідувань, за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 тис. 924 працівника, з них 506 – звільнено з органів внутрішніх справ.

Також у ДЗГ МВС повідомили, що впродовж восьми місяців цього року до адміністративної відповідальності притягнуто 130 працівників міліції.

Більшість посадовців органів внутрішніх справ покарано судами за корупційні правопорушення, пов’язані з незаконним отриманням грошової винагороди (56), внесенням недостовірних відомостей до офіційних документів (32) та наданням незаконних переваг при прийнятті управлінських рішень (17).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.