хабар, арешт
Дорогі земельні афери в Криму

Прокуратура Криму порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження 33 га землі у Гаспрі (Велика Ялта), що належать трьом лікувально-оздоровчим установам «Укрпрофоздоровниці». Збиток, нанесений державі, оцінюється в 67,4 млн гривень.

Як повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України, кримінальну справу порушено за фактом перевищення службових повноважень і фальсифікації посадовими особами Гаспринського селищної ради при відчуженні земель санаторіїв.

У рамках розслідування порушених у серпні кримінальних справ прокуратура Криму 31 серпня затримала заступника головного архітектора Ялтинської міської ради С. Мустафаєва і начальника Управління екологічної інспекції Південно-Кримського регіону Рескомприроди АР Крим М. Боган, які підозрюються в незаконному погодження відведення ділянок на території Кореїської, Лівадійської і Массандрівської селищних рад, що входять до складу природно-заповідних земель.

Загальний розмір заподіяної шкоди у цих справах становить 2,6 млн грн.

В цілому прокуратура Криму вже прийняла правові заходи за 48 фактами порушень земельного законодавства. Об’єктом протиправних посягань у порушених кримінальних справах стали більше 2 тис га землі, розмір встановлених збитків перевищує 100 млн. гривень.

За результатами слідства до суду направлено 27 кримінальних справ, в яких відшкодовано понад 24 млн. гривень збитків, завданих злочинами у земельній сфері.

За матеріалами Новый регион.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.