Служба безпеки України
СБУ і прокуратура перевіряють Львівщину

Прокуратура та СБУ Львівської області перевіряють інформацію про вимагання від підприємців Львівщини сплати благодійних внесків.

Відповідне доручення правоохоронним органам дав голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, повідомляє прес-служба ОДА.

Прокуратура і СБУ у Львівській області перевірять інформацію, викладену у ЗМІ, щодо вимагання коштів з підприємців у вигляді перерахунку благодійних внесків на рахунки благодійного фонду «Гарант». Доручення було дане після появи на ЗМІ відповідних публікацій.

На думку Горбаля, ця інформація появилася як провокація перед виборами

«Я думаю, що ця інформація – провокація тих політичних сил, які намагаються у будь-який спосіб дискредитувати нинішню владу. Менше з тим, я дав відповідні доручення, і наразі ця інформація ретельно аналізується. Якщо викладені у матеріалах журналістів факти підтвердяться – усі причетні будуть суворо покарані», – наголосив він.

Нагадаємо, днями низка ЗМІ поширила інформацію про те, що на Львівщині підприємцям почали надходити листи від благодійного фонду «Гарант» з проханням надати матеріальну допомогу для малозабезпечених верств населення в обмін на сприяння у взаємодії з Державним казначейством. Листи нібито надходили факсом з номеру Головного управління Державного казначейства у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.