Верховна рада Криму
Кримські депутати хочуть відібрати землю у профспілок

Національний форму профспілок України (НФПУ) заявляє про рекет земель зі сторони кримських депутатів.

“Наміри депутатів Верховної Ради Криму захопити профспілкове майно є виявом державного рекету, який політики всіх кольорів послідовно застосовують до майна, що належить всім членам профспілок”, – заявляє Голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, коментуючи проект рішення, згідно з яким у Федерації профспілок України в комунальну власність відберуть землю під санаторіями у Автономній Республіці Крим.

«Справжній намір кримських політиків полягає не лише у тому, щоб грубо забрати чуже майно, а й у тому, аби позбавити профспілки економічної і громадянської самостійності,  – переконаний Якібчук. – Адже жодній владі не вигідні недержавні організації, які мають власну економічну базу для незалежної діяльності».

У НФПУ також переконані, що наміри депутатів позбавити Федерацію «спокуси розпоряджатися землею під приводом «оренди» і «реконструкції» санаторних об’єктів» є порожніми деклараціями, оскільки жодних гарантій того, що земля працюватиме на людей праці після передачі її у комунальну власність немає, оскільки рівень корупції у земельній сфері в Криму є одним із найвищих в Україні.

«Ми підтримуємо керівництво ФПУ у принциповому ставленні до заборони відчуження профспілкового майна, – заявляє Мирослав Якібчук. – Наша послідовна позиція завжди була у тому, аби профспілковими активами керував Фонд профспілкового майна, який би управлявся всіма профспілками, без втручання політиків».

Національний форум профспілок України є другою за чисельністю організацією, і об’єднує в своїх лавах 19 всеукраїнських профспілок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.