BlackBerry
Глава уряду Казахстану радить користуватися міністрам BlackBerry

Глава уряду Казахстану Карим Масімов порекомендував міністрам забути про паперових носіях та перейти в електронний формат спілкування, озброївшись смартфонами BlackBerry.

“Потрібно продумати як. Напевно, найкраще на основі BlackBerry. Кожному члену уряду електронну пошту вивести, тільки не секретну, в тому числі і мені. Я буду вам давати доручення через неї і ви можете звертатися до мене безпосередньо теж через неї”, – сказав Масімов на засіданні уряду, де обговорювалося створення “електронного уряду”.

Прем’єр доручив у тижневий термін підготувати на його ініціативу технічні пропозиції.

“Я сам особисто бачив, коли до мене приїжджали деякі мої колеги, вони через планшетний комп’ютер або через мобільний телефон продовжували керувати в електронному вигляді своїм урядом”, – розповів Карім Максімов.

У минулому році Масімов наказав членам Кабінету відкрити інтернет-блоги. Міністри і глави держагентств виконали доручення свого шефа, але не всі з них регулярно оновлюють сторінки і відповідають на звернення.

За офіційними даними, в нафтовидобувній країні частка інтернет-користувачів складає 22-23% від 16-мільйонного населення.

Джерело Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.