Костянтин Єфименко
Костянтин Єфименко

Повітряний кодекс дозволяє брати віддавати аеропорти у приватні руки. Про це сьогодні повідомив міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

Він зазначив, що в узгодженому на засіданні уряду проекті Повітряного кодексу України передбачається, що аеродромна складова («злітно-посадкова смуга, руліжні лінії тощо») може належати тільки державі, а інше майно, що відноситься до аеропорту, може бути приватизоване або передане в концесію приватному капіталу.

Як зазначив Костянтин Єфименко, на даний момент в Україні існує ряд депресивних міст, яким просто необхідний приватний інвестор. Серед них він також назвав і Вінницький аеропорт. Проте міністр уточнив, що чутки про його приватизацію поки є передчасними.

«На даний момент аеропорт знаходиться в комунальній власності в органів місцевої влади та заявку на його купівлю ніхто поки що не давав», – уточнив Єфименко.

Як повідомлялося, вчора на засіданні уряду був прийнятий Повітряний кодекс України. Найближчим часом документ розглядатиме Верховна рада.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.