страйк, Франція
У Франції страйкують

Французам вдалося мобілізувати проти урядового проекту пенсійної реформи більше 2 мільйонів співгромадян. Це майже у два рази більше, ніж зібрала попередня страйк 24 червня.

1,12 мільйонів учасників – такі дані міністерства внутрішніх справ. Згідно з даними профспілок, у демонстраціях взяли участь 2,7 мільйона осіб. У столиці демонстрантів виявилося стільки, що колоні довелося розділитися на дві частини.

Профспілки очікують відповідної реакції кабінету міністрів.

“Якщо уряд не відреагує з усією можливою оперативністю на ці акції протесту, підуть подальші кроки. Мова не йде про те, щоб сьогодні прийти на демонстрацію, висловити своє невдоволення, а потім піти додому і на цьому заспокоїтися”, – відзначив генеральний секретар одної з найбільших профспілок Жан-Клод Маі.

Організатори страйку переконані, що це “їх єдиний шанс вплинути на хід пенсійної реформи”. У вівторок Національна асамблея приступила до розгляду
законопроекту про підвищення з 60 до 62 років пенсійного віку.

“Уряд готовий зробити все, щоб громадяни думали, ніби у нас справи йдуть краще, ніж у сусідніх державах. Але це зовсім не так. Якщо реформа – в тому вигляді, як її пропонує уряд – пройде, у нас буде одна з найжорсткіших пенсійних систем у Європі “, – вважає генеральний секретар соціалістичної партії Мартін Обрі.

За словами профспілкових лідерів, якщо уряд виявиться глухим до протестів, нових акцій слід чекати вже в кінці вересня-початку жовтня.

Як повідомляв NM, вчора, 7 вересня, у Франції профспілки провели загальний страйк проти планів уряду підвищити пенсійний вік на два роки – до 62-х років.

За матеріалами Euronews

Comments

  1. А у нас, млять, не могут защитить элементарное!!!
    Стадо, аж противно жить в этой стране!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.