Мавпа, шимпанзе
Джонні помер у Київському зоопарку

Ввечері, 1 вересня, у Київському зоопарку помер самець шимпанзе Джонні, який прожив тут лише кілька тижнів.

Рідкісний вид Джонні не виправдав сподівань зоопарку, не продовжив рід шимпанзе і помер від хронічної ниркової недостатності.

Джонні був подарований одним із європейських зоопарків, назва якого, за умовами договору, не розголошувалася, повідомляє прес-служба Київського зоопарку.

Дотепер у Київському зоопарку утримували лише групу з чотирьох самиць цього рідкісного виду, що перебуває під загрозою зникнення. Тому зоологи зоопарку сподівалися, що дві молоді самиці та молодий самець створять сімейну групу і дадуть у майбутньому потомство.

Весь час Джонні перебував в ізольованому приміщенні на карантинуванні, який мав тривати до 6 вересня. Мавпі були зроблені всі основні лабораторні дослідження, включаючи перевірку на віруси ВІЛ та гепатиту. Процес адаптації тварини проходив під системним наглядом співробітників сектору «Примати» та відділу ветеринарної медицини. Фахівці були задоволені його станом, проте три дні тому Джонні несподівано стало зле. Шимпанзе відмовився від їжі, його стан значно погіршився. Ветеринарами зоопарку одразу ж було запроваджено всі можливі заходи спрямовані на підтримку його життєдіяльності, проте усі зусилля фахівців виявилися марними. Увечері у середу Джонні помер.

Сьогодні в 15.00 було проведено розтин тварини який підтвердив що тварина загинула в наслідок хронічної ниркової недостатності на фоні вродженої дистрофії серця, печінки та нирок. За умовами договору на підставі якого було набуто Джонні, зоопарком розглядається можливість отримання іншого самця шимпанзе. Тому, незважаючи на трагічну подію, шанси на те, що у столиці незабаром з’явиться сімейна група мавп цього виду, є досить високими.

Comments

  1. придурки цей київський зоопарк. Закрити його нафіг і закінчити знущання над тваринами. Тварини – це керівництво країни і зоопарку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.