Біблія
Союз лівих хочуть відмінити релігію у школах Польщі

Польська партія Союз лівих демократів (це третя політична сила в парламенті) розпочала кампанію за скасування уроків релігії в школах країни. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами лідера партії Союз лівих демократів Гжегожа Наперальского, вони не мають наміру боротися з церквою, а лише вимагають виконання положень конституції країни, яка гарантує відділення релігії від держави.

– Ми пропонуємо без суперечок і конфліктів обговорити місце релігії в нашій державі, і перш за все поговорити про уроки релігії в школах. Ми вважаємо, що такі уроки мають проводитися в спеціальних приміщеннях при костьолах, – заявив Наперальскій.

Посткомуністи заявляють, що на уроки релігії держава щорічно витрачає близько 350 мільйонів доларів, а альтернативні уроки етики для невіруючих організовані лише в 3% польських шкіл, що є порушенням закону.

Політики Союзу лівих демократів підкреслюють, що кількість уроків релігії зростає – тепер такі заняття проводяться двічі на тиждень. Гжегож Наперальскій заявив, що посткомуністи будуть домагатися повного скасування уроків релігії в державних школах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.